Reklam ve Tabelanın Önemi


Bir firma kurulurken ve sonrasında her zaman reklam materyallerine ihtiyacı vardır. Kartvizit’inden Tabela’sına kadar gerekli tüm basılı ve görsel reklamı yaptırmak zorundadır. Özellikle iş yeri girişine yapılan tabela çok önemlidir. Firmanın logosu ve telefon numaraları olan levha yani tabela çok önemlidir. Tamamen firmanın prestijini sergilemektedir. İyi tasarlanmamış bir tabela veya Reklam ürünleri istenildiği ölçüde artısı olmaz. Bunun için özellikle tasarımlar çok iyi ve göz alıcı, sıra dışı olmalı. İnsanların ilgisini çekebilmeli ve ulaşılması istenilen kitleye ulaştırmalıdır.  Bendis Reklam olarak sizlere en iyi ve en göz alıcı tabela çeşitlerini üretmekteyiz. Öncelikle istenilen ürün için tasarım yapılır ve bu tasarımı sizlere sunarız. Sizin beğenmeniz doğrultusunda bu tasarı üzerinde insanların ilgisini çekebilecek görsel oynamalar yaparak tasarımı tamamlarız. Bundan sonra üretim aşamasına geçilir. Üretim aşaması bittikten sonra Tabela nereye asılacaksa montajı yapılır.

Tabela olmayan dükkan veya iş yerleri ne olduğu belli olmaz ve kendisini yani firmayı anlatamaz ne firması olduğu insanlar tarafından bilinmez. Bunun için bir iş yerinin kesinlikle ilk yaptıracağı reklam malzemesi tabela olmalıdır. Çünkü görsel olarak insanların ilk bakacağı yer o iş yerinin tabelasıdır.

Bir önceki yazımız;
Tabela Yaptırırken Dikkat başlıklı makalemizde bahçeşehir tabelacı, tabela imalatı ve tabela imalatında dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir