Pleksi Kutu Harf Tabela


Pleksi Kutu Harf Tabela çok sağlam bir tabela çeşitidir. Diğer tabelalara göre daha dayanıklıdır. Pleksiglass’dan imal edilmektedir. Pleksiglass yani plastik levha genelde 3 mm veya 5 mm kalınlığında olur ve bu plastik levha CNC’de harf veya şekil olarak kesilerek yapılır. Pleksi kutu harfler her renkte olabilir. Çünkü pleksiglassın her rengi mevcuttur.

İstenilirse özel renk dahi pleksi fabrikasından imal edilebilir. Kısaca pleksiden kesilen harflar istenilen boyutta ve istenilen kabartma kalınlığında yapılır. Daha sonra istenilen ölçüde pleksi bir levhaya kaynaklanır. Işık istenirse ışık tesisatı yapılır ve ışıktada en çok led ışıklandırma tavsiye edilir. Led teknolojisi hem uzun ömürlü hemde daha az elektrik yakmaktadır yani en çok tasarruflu aydınlatma sistemi olduğundan tüm ürünlerimizde Led aydınlatma kullanmaktayız.

Pleksi kutu harf tabelalar en yaygın tabela sistemidir. Pleksi kutu harf tabela hem çok şık durur hemde yıllarca ilk günki gibi yeniliğini ve şıklığını korur. BENDİS REKLAM olarak Pleksi kutu harf imalatı ile sektörde tabela üreticisi olarak ve pleksi kutu harf imalatcısı olarak yerimizi koruyoruz. 

Bir önceki yazımız;
Paslanmaz Kutu Harf Tabelalar başlıklı makalemizde paslanmaz kutu harf, paslanmaz tabelai kutu harf tabela ve paslanmazcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir