Paslanmaz Kutu Harf Tabelalar


Paslanmaz Kutu Harf Tabela üretildiği Paslanmaz metalden dolayı bu ismi alır. Özellikle paslanmaz olduğundan ve parlak olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Parlak olmasından dolayı şık bir görünüm sağlar. Paslanmaz kutu harflarin arkasına led döşenerek daha hoş bir görünüm sağlanabilir. Genelde bu şekilde tercih edilmekle beraber ışıksız da olabilir.

Paslanmaz kutu harf tabelalar harfler ve şekillerin CNC’de kesiler şekillendirilmesi ile ortaya çıkar. Paslanmaz kutu harfler daha sonra istenilen Alüminyum veya başka bir levhanın üzerine kaynak yapılır. Bu kaynak yapılan kutu harflerin altına istenilirse ışık tesisatı konur. Işık istenilen renklerde olabilir. Genelde az elektrik tüketimi olan LED ışıklandırma sistemi uygulanır. Paslanmaz kutu harf tabela tabela çeşitleri arasında en şık tabela çeşidi sayılabilir.

BENDİS REKLAM olarak kutu harf imalatında hem profesyonel ekibimiz ve Makine parkurumuzun geniş olmasından dolayı sıfır hata ile imalat yapmaktayız.

Bir önceki yazımız;
Dekupe Tabela başlıklı makalemizde dekupe tabela, dekupe tabela çeşitleri ve oyma tabela hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir